Liikennöitsijät

Henry Ahlvik

Henry Ahlvik

porsas

Puh. 044-796 6555
S-posti: henry.ahlvik@snellman.fi
  Henry Ahlvik toimii porsasvälitysyrittäjänä.
Christer Sundqvist

Christer Sundqvist

vasikka/sika

Puh. 0500-264 570
S-posti: christer.sundqvist@snellman.fi
  Christer Sundqvist toimii vasikkavälitys- sekä teurasliikennöitsijänä.
Peter Björk

Peter Björk

nauta/sika

Puh. 0500-263 996
S-posti: peter.bjork@snellman.fi
  Peter Björk toimii liikennöitsijänä MP Naudan eteläsellä alueella.
Kari Peltola

Kari Peltola

sika

Puh. 0400-521 250
S-posti: kari.peltola@snellman.fi
  Kari Peltola toimii liikennöitsijänä MP Sialle.
Henri Hurmerinta

Henri Hurmerinta

sika

Puh. 040 555 2057
S-posti: henri.hurmerinta@snellman.fi
  Henri Hurmerinta toimii liikennöitsijänä MP Sialle.
Jukka Takanen

Jukka Takanen

nauta

Puh. 040-515 5702
S-posti: jukka.takanen@snellman.fi
  Jukka Takanen toimii liikennöitsijänä MP Naudan pohjoisella alueella.
Antti Sallinen

Antti Sallinen

nauta/vasikka

Puh. 040-554 3621
S-posti: antti.sallinen@snellman.fi
  Antti Sallinen toimii liikennöitsijänä MP Naudan pohjoisella alueella.
Tomi Hietanen

Tomi Hietanen

nauta

Puh. 045 122 2714
S-posti: tomi.hietanen@snellman.fi
  Tomi Hietanen toimii naudan liikennöitsijänä Keski-Suomessa.
Timo Hartikainen

Timo Hartikainen

vasikka

Puh. 0400 678 048
S-posti: timo.hartikainen@snellman.fi
  Timo Hartikainen toimii vasikkavälitys- liikennöitsijänä.
Mika Laakso

Mika Laakso

vasikka

Puh. 0400 299 593
S-posti: mika.laakso@snellman.fi
  Mika Laakso toimii vasikkavälitys- liikennöitsijänä.